,

Krem per hemorroide-Hemocare-AMINA

Te ndryshme

Krem per hemorroidet

I sigurte dhe efektik

Rrezultate te garantuara dhe lehtesim i menjehershem

1,200L

KREM PER HEMORROIDE-HEMOCARE-AMINA

Ne shumicen e rasteve problemet me hemorroidet jane teper shqetesues dhe kane nevoj per trajtim.

Ky krem per hemorroidet eshte nje zgjidhje shume e lehte , funksionale dhe efikase.

Hemocare eshte krijuar per te siguruar lehtesim te shpejte , te besueshem dhe efektiv nga dhimbja, kruajtja dhe gjakderdhja duke ndihmuar ne uljen e efekteve te shkaktuara nga hemorroidet.

I pershtatshem per te gjithe ata te cilet kane nevoje dhe eshte aspak impenjativ ose me dhimbje.

Perdoret shume thjesht , mjafton te merrni nje sasi te vogel te kremit dhe ta vendosni ne zonen e prekur te pakten nje deri ne dy here ne dite.

Rrezultate te garantuara dhe lehtesim i menjehershem.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: Krem-per-hemorroide-Hemocare-AMINA Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat