,

Kufje Fortnite X7 Game headphones


1,000L

KUFJE FORTNITE X7

Kufje lojerash X7 RGB – RGB Breathing – 6 lloje dritash , qe rrotullohen me shkelqim.

Njesia e altoparlantit 50 mm ju ben te zhyteni ne skene, duke ndjere tronditjen dhe realitetin.

Kufje per lojera Fortnite me dizajn ergonomik. Jastek koke me shkume memory, shirit te rregullueshem te kokes.

Mikrofoni me definicion te larte me drejtim te gjithanshem, reduktim te zhurmes me definicion te larte dhe komunikim te qete pa zhurme.

E perputhshme me pajisje te shumta kompjutera dhe telefona nepermjet portes audio 3.5mm.

Specifikat :

-Tensioni i funksionimit LED: DC5V+/-5%

-Kufje per lojera Fortnite

-Frekuenca: 20-20000Hz

-Rryma e funksionimit LED: nen 100 mA

-Drejtimi: gjitheanshem

-Foleja e kufjeve: USB +1 X3.5 mm

-Ndjeshmeria: 110db±3db


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232309 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat