Kufje Lightning Headset Pop Up Window

Te ndryshme

Kufje me fishe Pop Up Window

Me nje dizajn special dhe shume terheqes

Pershtaten me iPhone 7 8 X XS XR 11 11 PRO MAX

500L

LIGHTNING HEADSET POP UP WINDOW

Kufje me fishe te pershtatshme me iPhone.

Dizajni i tyre me fishe ju sjell prakticitet ne perdorim dhe tingull te qarte te muzikes qe deshironi.

Gjithashtu te pajisura me mikrofon dhe telekomande me buton per kontrollin e muzikës, përgjigjjes apo anullimit te thirrjeve.

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne vesh. Te prodhuara me material cilesor, te rehatshem per veshet edhe kur ushtroheni fizikisht apo kryeni pune te tjera.

Fale kabellit nuk do te keni nevoje ti karikoni ato gjate perdorimit.

I pershtatshem per iPhone 7 8 X XS XR 11 11 PRO MAX dhe më tej.

Kryeni biseda telefonike pa duar edhe ne rruge ose brenda qendrave tregtare, fale ketyre kufjeve me mikrofon te integruar.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: kufje Lightning Headset Kategori: Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat