,

Kufje me Wireless Awei – Neckband Sport Earphones

Awei

2,090L

KUFJE ME WIRELESS AWEI – G10 BL

Kufje me Wireless – Neckband Wireless Sport Earphones

Kufje Awei G10 BL eshte nje zgjedhje e mire per te degjuar muzike, shihni filma apo te komunikoni ne rrejte sociale.
Adoptohuni me teknologjine e perparuara te lidhjes se shumefishte, opsioni i lidhjes se dy telefonave njekohesisht. Menaxhohen lehtesisht dhe mund te pergjigjeni ne telefon menjehere.
Teknologjia e fundit Bluetooth mundeson lidhje me te shpejte dhe me te lehte me pajisjet e tjera qe suportojne modalitetin Bluetooth. Mund te shijoni muziken tuaj per nje kohe te gjate.
Kufje rezistente ndaj djerses dhe aspak te pengueshme dhe kur ju i perdorini gjate aktiviteteve tuaja sportive.
Materiali i aliazhit alumin, siguron nje audio te paster dhe nje cilesi te shkelqyer te transmetimit te zerit.

 

SKU: necbank-wireless-sport-earphones-g10-bl Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Awei

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat