Kufje per lojera TUCCI TC-L760 MV

tucci

Kufje cilesore per lojra

Cilesi maksimale e tingullit

Te rehatshme ne perdorim

1,290L

KUFJE PER LOJERA TUCCI TC-L760 MV

Te pershtatshme me Tablet PC, laptop dhe pajisje te tjera qe mundesojne hyrje audio 3.5 mm.

Mikrofoni për zvogëlimin e zhurmës, per te mundesuar nje komunikim te qete.

Pajisur me kontrollues te volumit dhe dhe celes per te kontrolluar dhe fikur mikrofonin.

Dizajn ergonomik, te rehatshme për tu mbajtur fale dhe shiritit te rregullueshem. Tingull cilesor te zerit, per qartesi te tingullit, ideale per lojera te ndryshme kompjuterike.

Specifika

  • Altoparlanti: 40 mm
  • Ndjeshmëria: 115dB S.P.L në 1 KHZ
  • Pengesa: 16 ohm
  • Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20 KHz
  • Fuqia e vlerësuar: 15mWx2
  • Hyrje Aux 3.5 mm
SKU: TC-L760MV Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

tucci

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat