,

Kufje wireless – Air buds Realme ne shitje

Realme

1,800L

KUFJE WIRELESS-AIR BUDS REALME

Kufje wireless lidhen me pajisjet tuaja inteligjente me ane te Bluettoth 5.0 dhe korarikohet ne kutine e saj.

Kufjet kane sensor automatik sapo ti hiqni do te ndaloje muziken, gjithashtu suporton pjesen me touch per te ndryshuar volumin apo per te dhene komanden play.

Air Buds Realme ka tingull te paster dhe panderpreje, suporton edhe Google Assitant.

Specifikat:

  • Bateria: 400 mAh
  • Koha e muzikës: 3 ore
  • Bluetooth: 5.0
  • Koha e karikimit: 40 minuta

 

SKU: i-2120753 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Realme

color

E bardhe

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat