,

OnePlus Watch – Ore inteligjente ne shitje online

Te ndryshme

26,500L

ONEPLUS WATCH-ORE INTELIGJENTE

OnePlus Watch eshte nje ore inteligjente e cila monitoron aktivitetin tuaj fizik dhe ate shendetesor.

Ka nje dizajn unik dhe terheqes,si dhe nje ekran kunder gervishtjes. Ora inteligjente gjithashtu  ka sensore te rrahjeve te zemrës , sensore per oksigjenin SpO2, ecjen, vrapin, notin etj.

Krijon lidhje me pajisjet smart me ane te Bluetooth 5.0, monitoron cilesine e gjumit dhe eshte rezistente ndaj ujit dhe papasteritive.

OnePlus Watch ka te instaluar sistemin GPS dhe ka te integruar altoparlante, duke dhene vendodhjen e sakte ne kohe reale.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

SKU: i-2120723 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

SmartWatch

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat