Kufje Q3 me Usb – Tucci Gaming Headphone

tucci

Kufje me fishe per lojera

Kabell audio me telekomande

Dizajn ergonomik, komode per tu mbajtur

1,900L

KUFJE Q3 ME USB – TUCCI HEADPHONE

Kufje per lojera speciale 40 mm, me ze te qarte dhe te larte.

Kabëll audio me telekomandë mikrofoni,  per tiu pergjigjur thirrjeve dhe rregullimin e volumit.

Dizajn ergonomik, komod për tu mbajtur dhe per ore te gjata lojerash. Rripi i kokes mund te rregullohet duke iu pershtatur formes qe deshironi per rehati maksimale.

Mikrofoni mund të rrotullohet për 270 grade sipas preferences tuaj.

Veshja e kufjeve izolon ne menyre efektive zhurmen e jashtme.

Specifika

  • Altoparlanti: 40 mm
  • Ndjeshmëria: 115dB S.P.L në 1 KHZ
  • Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20 KHz
  • Fuqia e vlerësuar: 15mWx2
  • Mikrofoni me ndjeshmëri te larte

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Kufje Q3 me Usb Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

tucci

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat