Kufje me Usb Super Bass – TC Q4 TUCCI

tucci

1,690L

KUFJE ME USB SUPER BASS – TC Q4 TUCCI

Ky model i kufjeve me fisha ka nje mikrofon te bashkangjitur ne trupin e tij me aftesine per te rrotulluar 120 grade, gje qe ju lejon te flisni.

Shumë praktike kur bisedoni ose flisni me nje partner ne lojerat ne internet.

Dalje stereo cilesore dhe pa zhurme, kane rezistence te mire ndaj dridhjeve dhe presionit. Me nderfaqe USB te pershtatshme per tu lidhur me nje larmi sistemesh kompjuterike dhe laptope.

Specifika

  • Diametri i altoparlantit 32 mm
  • Impedanca 32 ohm
  • Ndjeshmeria 108dB 2dB
  • Përgjigja e frekuencës 20Hz-20,000Hz
  • Gjatesia e kordonit 2m
  • Hyrje porte USB

 

SKU: Kufje-me-Usb-Super Bass - TC Q4 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

tucci

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat