,

Kufje me Magnet Remax S2 – Sports Bluetooth Headphones

Remax

2,290L

KUFJE ME MAGNET REMAX S2

Sports Bluetooth Headphones App – Kufje me Magnet

Kufje te rehtashme, ndertuar me tapa silikoni per te ofruar komfort dhe mos te bien gjate stervitjes se perditshme. Aksesore i persosur muzikor per njerez aktive qe nuk mund te imagjinojne diten e tyre pa muzike. Kufjet shfaqin nje tingull te paster kristal dhe pa shtremberime. Pervec kesaj jane te pajisura me sistemin e zvogelimit te zhurmes se eres.
Jane rezistente ndaj rreshjeve te shiut dhe djerses.
Specifika 
Bluetooth | V4.0
Gjatesia e Kabllos | 1.2 metra
Buton per Volumin
Bluetooth Headphones App mund te lidhni dy telefona njekohesisht
Kohezgjatja e bisedes | Deri ne 5 ore
SKU: sports-magnet-earphones-remax Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat