,

Kufje Sportive me Bluetooth Moxom | Mox 22

Moxom

3,490L

Kufje me Bluetooth Moxom | Mox 22

Kufje Sportive me Bluetooth Moxom | Mox 22

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Moxom
Modeli : MOX-22
Bluetooth : V4.1+EDR
Distanca e Transmetimit : Deri ne 10 metra
Kufje sportive me Gjatesi : 40 cm
Bateria | 80mAh
Koha e karikimit | 1 deri ne 2 ore
Frekuenca : 20-20000Hz
Mikrofon : Po
Te papershkueshme nga uji : Po, IPX7
Tingull i paster dhe bass i fuqishem
Kufje Sportive me bluetooth te pershtatshme per aktivitete sportive dhe aktivitete te ndryshme ne natyre.
SKU: Kufje-me-Bluetooth-Moxom-Mox-22 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Moxom

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat