,

Kufje teke me Bluetooth PiBlue me bateri te fuqishme

PiBlue

2,400 L

Kufje teke me Bluetooth PiBlue me bateri te fuqishme

Kufje teke me Bluetooth PiBlue me bateri te fuqishme

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehte.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Tingull i qarte dhe bass i fuqishem.
Specifikimet  | 
Marka | Piblue
Bluetooth | V5.0
Materiali | ABS
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 1 ore
Koha e perdorimit |  12 ore
Bateria | 170mAh
SKU: kufje-me-bluetooth Kategori: ,
brands

PiBlue

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat