,

Kufje teke me bluetooth Profesionale Baseus | Black

Baseus

2,000L

Kufje teke me bluetooth Profesionale Baseus | Black

Kufje teke me bluetooth Profesionale Baseus | Black

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehta.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Suporton njekohesisht 2 pajisje.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | NGCX-01
Bluetooth | V4.1
Distanca e transmetimit | deri ne 8 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 1 ore e 30 minuta
Koha e perdorimit | 4 ore
SKU: kufje-teke-me-bluetooth-baseus-ngxz-01 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat