,

Kufje teke me bluetooth TOTU | Mini Black Earphone

TOTU

1,700L

Kufje teke me bluetooth TOTU | Mini Black Earphone

Kufje teke me bluetooth TOTU | Mini Black Earphone

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehta.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Specifikimet  | 
Marka | TOTU
Modeli | EAUB-20
Bluetooth | V4.2
Distanca e transmetimit | deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 1 ore  e 30 minuta
Koha e perdorimit | 3 ore 3 30 minuta
Bateria | 50mAh
SKU: kufje-teke-me-bluetooth-totu Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

TOTU

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat