,

Kufje Teke Remax me Bluetooth | Single Headset

Remax

1,490L

Kufje Teke Remax me Bluetooth RB T22

Kufje Teke Remax me Bluetooth | Single Headset

Cilesimet Kryesore |
 
Marka | Remax
Modeli | RB T22
Bluetooth | V4.2
Distanca e transmetimit | Deri ne 10 metra
Mikrofon | Po, HD
Permasa kompakte vetem per nje ane te veshit.
Audio e qarte.
E lehte dhe mund te mbahet pa shqetesime.
SKU: Kufje-Teke-Remax-me-Bluetooth-RB-T22 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat