Kuti per ne makine – Storage Box Baseus

Baseus

2,500L

KUTI PER NE MAKINE – STORAGE BOX BASEUS

Perdorni ne menyre efektive hapesiren boshe ne anen e sediljes së makinës per te marre sendet e nevojshme me vete.

Nuk keni pse te shqetesoheni me nese nuk keni hapesiren e mjaftueshme ne makine per te vendosur gotat, çeles makine, fatura, telefonin, kuleten apo paketen me kete ruajtes dhe organizues.

Vendoset lehtesisht ne pjesen anesore te sediljen dhe nuk ze vend apo te krijoje bezdisje gjate udhetimeve.

Parandalon qe objektet e vogla te bien dhe te hyjnë në boshllëk. Plotëson boshllëkun midis mbajteses dhe sediljes së makinës.

Me format te permiresuar e cila ju mundeson te karikoni telefonin tuaj njekohesisht fale hapesires anesore.

Dizajn elegant e mbeshtjelle nga lekure e bute, per nje pamje luksoze dhe ndjesi komode ne  duar.

Specifika

  • BASEUS
  • Kuti magazinimi
  • Lloji i materialit: Lëkurë
  • Ngjyra: E zezë / Kafe
  • Madhësia: 280 * 100 * 200 mm
  • Pesha: 490g

 

SKU: Kuti-per-ne-makine Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat