Leve komanduese per Wireless per Xbox 360

Te ndryshme

3,500L

Leve komanduese per Wireless per Xbox 360

Leve komanduese per Wireless per Xbox 360

Cilesimet Kryesore | 
 
Lidhje me bluetooth me pajisjet Microsoft.
Dizajn ergonometrik me materiale cilesore dhe jetegjate.
Motorr te cilet vibrojne sipas lojes qe ju luani duke ju dhuruar nje eksperience sa me reale.
 
Specifikimet  | 
Modeli | XBOX 360
Bateria | 2xAA
Eshte e pershtatshme per XBOX 360 dhe PC
SKU: leve-komanduese-me-wireless-xbox-360 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Leve Kontrolli

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat