Leve Komanduese Sony per PS4 | Dualshock Controller

Sony

4,500L

Leve Komanduese Sony per PS4 | Dualshock Controller

Leve Komanduese Sony me wireless per PS4 | Dualshock Controller

Cilesimet Kryesore | 
 
Lidhje e qendrueshme wireless.
Lidhje micro ose USB per karikim ose lidhje me PC
Dizajn ergonometrik me materiale cilesore dhe jetegjate.
Motorr te cilet vibrojne sipas lojes qe ju luani duke ju dhuruar nje eksperience sa me reale.
 
Specifikimet  | 
Marka | Sony
Modeli | Dualshock 4
Bateria | 100mah
Eshte e pershtatshme per cdo model te plasystation 4
SKU: leve-komanduese-sony-per-ps4 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Sony

LLoji

Leve Kontrolli

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat