Leve kontrolli – IPEGA PG 9021 Gamepad

Ipega

2,900L

LEVE KONTROLLI – IPEGA PG 9021 GAMEPAD

Ipega 9021 leve klasike e lojërave me Bluetooth është një dorezë e re wireless që mbështet Android / PC dhe lojëra të tjera të ndryshme me platformë.

Dizajni i levës së nivelit konkurrues dhe butona me saktësi të lartë, lidhje më e qëndrueshme pa fisha, sjell inovacion ne lojerat elektronike.

Ideale për çdo lojë me një bllok kontrolli në ekran si lojën PUBG, FIFA, Dragon Nest SEA, Mobile Legends, Arena of Valor, GTA etj.

Kontrolluesi i lojës Ipega 9021 i bën lojerat tuaja te preferuara të pandalshme.

Transmetimi pa fishe Bluetooth 3.0 mund të mbështesë 6-8 metra gamë të gjerë kontrolli, mbështet lojëra të ndryshme Android / IOS / PC

Platforma e shumëfishtë. Telefoni mund të vendoset ne mbajtesen e leves (mbështetja maksimale për celularin 6 inç), lehtë për të luajtur lojëra.

Bateri litiumi e integruar. Pas karikimit, mund të jetë i qëndrueshëm për 20 orë.

Modaliteti automatik i gjumit kursen akoma me teper energjine e kesaj leve kontrolli.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: leve-kontrolli-ipega Kategori:
brands

Ipega

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat