,

Llampe me panel diellor


Llampe emergjente me panel diellor

Dizajn portati dhe varet kudo

Mban 5 ore drite te forte dhe 15 ore drite te ulet.

Karikimi: Karikim me diell dhe karkim me USB

Kendi i ndricimit 360 grade

Madhesia 9.5 cm * 19.5 cm

990L

FENER LED ME NDRICIM TE LARTE

Feneri me panel diellor eshte produkti qe cdo shtepi duhet ta kete. Feneri eshte ideal per rastet e emergjences, kampingut, ngjitjeve malore, peshkimi naten, barbeque, fjetje ne makine , nderprerjen e energjise elektrike, termeteve etj. Fener LED vjen me 4 menyra ndricimi, me ndricim 1000 lumen dhe ndricon 360°. Thjesht shtypni butonin e energjisë për të kaluar midis 4 mënyrave: ndriçim i lartë, ndriçim i ulët, ndezje SOS dhe elektrik dore.

PANEL DIELLOR DHE USB E KARIKUESHME

Llampa eshte e karikueshme me ane te panelit diellor dhe me ane te USB. Me bateri 5000 mAh mundeson perdorim per afersisht 5 ore me ndricim te larte dhe 15 ore me ndricim te ulet. Gjithashtu opsioni i USB se karikueshme ofron mundesi karikimi ne cdo vend qe ndodheni permes prizave, kompjuterit si dhe powerbank.

I PAPERSHKUESHEM NGA UJI DHE LEHTESISHT I PERDORSHEM.

Feneri i jashtem eshte IPX4 dhe eshte rezistent dhe i papershkueshem nga uji duke e bere te sigurt perdorimin gjate ngjitjeve malore, kampingut, peshkimit naten dhe fatkeqsive natyrore. Feneri eshte i pajisur me nje grep metali te forte dhe mund varet ose montohet ne vendet qe ju deshironi.

METODA TE NDRYSHME INSTALIMI

Drita e kampingut ka nje doreze te fshehur dhe me nje gret te cmontueshem si dhe metoda te ndyshme instalimi si elektrik dore, qendrimi ne kembe, varja etj. Nese deshiron me shume drite mund ta vendosni ne peme te larta si dhe ta varni diku.

 

SKU: L2210102 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat