,

Llampe per mushkonjat Baseus | Blerje online

Baseus

3,000L

Llampe per mushkonjat Baseus | Blerje online

Llampe per mushkonjat Baseus | Blerje online

Cilesimet Kryesore | 
 
Drite fotovoltaike e sigurte dhe eficente.
Praktike dhe aspak e demshme ne mjedisin ku do te perdoret.
Sugjerohet te vendoset ne perdorim para 3 oreve.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | ABS
SKU: llampe-per-mushkonjat-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat