,

Llampe tavoline LED Remax | Dizajn i palosshem

Remax

2,400L

Llampe tavoline LED Remax | Dizajn i palosshem

Llampe tavoline LED Remax | Dizajn i palosshem

Cilesimet Kryesore | 
 
Kontroll me prekje.
3 nivele ndricimi.
Drite LED cilesore.
Rrotullohet deri ne 180 grade.
Dizajn i palosshem.
E pajisur me ekran LED ne te cilin mund te shihni oren dhe kalendarin.
 
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RT-E185
Materiali | Plastike Cilesore
Fuqia | 4W
Ndricimi | 350LUX
SKU: llampe-tavoline-remax-rt-e185 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat