Makine me kater rrota per femije ne shitje online

Te ndryshme

28,500L32,500L

MAKINE ME KATER RROTA PER FEMIJE

Makina per femije e pajisur me kater rrota dhe me bateri te fuqishme 12v. Ka nje buton qe bene te mundur fikjen dhe ndezjen e automjetit.

Kjo makine ka kater goma te medha dhe teper rezistente, qe jep siguri dhe qendrueshmeri te femija.

Ky mjet elektrik eshte teper praktik dhe i lehte ne perdorim.


 

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

SKU: makine-elektrike-per-femije Kategori:
Pesha4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Xhip 12V Gcc, Xhip SHAKYA WORLD, Xhip Tamco FB-918

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat