,

Makina per femije me bateri ne shitje

Te ndryshme

  • Makina per femije me timon, pedale dhe dyer te hapshme.
  • E pershtatshme nga mosha 2 deri ne 7 vjec.
  • E disponueshme ne te gjitha modelet e fotove.

26,500L

MAKINA PER FEMIJE ME BATERI

Makine per femije me bateri dhe modele te ndryshme te ngjashme me ato reale, sipas preferences te vogelusheve tuaj.

Te pershtatshme per femije deri ne 30 kg peshe, makinat mund te komandohen nga femijet ose prinderit me ane te telekomandes.

Makina per femije ne shitje

Te pajisura me rrip per siguri maksimale gjate udhetimit dhe startim gradual gjate nisjes.

Makina ka te integruar muzike me melodi te ndryshme dhe volum te rregullueshem.

Prinderit mund te zgjedhin qe femija ta perdori manualisht makinen ose te kene vete kontrollin me  telekomanden per t’i drejtuar ne menyre te sigurt kur eshte e nevojshme.

Telekomanda ka kontrolle perpara / prapa, frena, borie dhe zgjedhjen e shpejtesise.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-195865 Kategori: ,
Pesha6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Blu, ORANGE, Red, White, Yellow

LLoji

Makine loder

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat