,

Makina per femije McLaren P1 | Push Car Toy

Te ndryshme

7,000L

MAKINA PER FEMIJE MCLAREN P1

Makina per femije McLaren P1 ofron sedilje te rehatshme lekure, mbeshtetese dhe nje timon me zgjedhje te ndryshme te melodive.

Makina shtytese McLaren P1 eshte e pershtatshme per moshat 1-3 vjec.

Nuk ka nevoje per bateri apo karikim pasi funksionon me shtyrjen nga femijet.

McLaren ka hapesire ​​ruajtjeje nen sedilje per te transportuar lodra dhe dy butona ne timon per te luajtur kenge argetuese dhe efekte zanore.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-195893 Kategori: ,
Pesha3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E kuqe, e verdhe, ORANGE

LLoji

Makine loder

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat