,

Makine femijesh Mercedes AMG ne shitje

Te ndryshme

 • Makine femijesh me pamjen e Mercedes AMG
 • Mosha e pershtatshme mbi 1 vit
 • Ngarkesa maksimale: deri ne 30 kg
 • Sedilje prej lekure te bute
 • Doreze shtytese prinderore

7,000L

MAKINE FEMIJESH MERCEDES AMG

Mercedes AMG per femije me pamje te ngjashme me ate te nje makine te vertete do te argetoje femijet me opsionet e ndryshme te saj.

Doreza shtytese speciale mundeson suportin e levizjes te makines nga prinderit. Ju lejon ta perdorni makinen si karroce femijesh per nje shetitje.

Sedilje komode e bute e bere nga lekure eko miqesore me cilesi te larte per rehati maksimale gjate kohes qe femijet jane ulur.

Mbeshtetesit e posacem per kembet e femijes mund te vendosen lehtesisht poshte trupit te makines kur eshte e nevojshme.

I pajisur me drita me ngjyra, sistem stereo, pajisje sigurie, te gjitha llojet e efekteve zanore dhe shume me teper do te kthehet ne lodren e preferuar te femijeve.

Karakteristika

 • Mosha e pershtatshme mbi 1 vit
 • Ngarkesa maksimale: deri ne 30 kg
 • Sedilje prej lekure te bute
 • Doreze shtytese prinderore
 • Sinjal, muzika, kontroll i volumit
 • Porte hyrese : USB , MP3, SD
 • Rrota gome diametri 14 cm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: Q-195894 Kategori: ,
Pesha4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe, E kuqe

LLoji

Makine loder

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat