,

Makine per depilim me dyll DSP F-70004 – Bli online

DSP

  • Shkrirje e dyllit shume shpejte
  •  Ngrohje automatike
  • Largon qimet e padeshiruara
  • Lekure e bute pa e demtuar apo e irrituar
  • Rimbushet me lehtesi

2,200L

MAKINE PER DEPILIM ME DYLL DSP F-7004

DSP F-70004  eshte nje makine per depilim me dyll per heqjen e qimeve, e cila eshte teper e thjeshte dhe e lehte per tu perdorur. Me nje persosmeri ne shkrirjen e dyllit. Nëse jeni lodhur duke harxhuar para per te shkuar ne sallone bukurie nuk eshte me e nevojshme  te shkoni por mund te beni cdo gje në shtëpi dhe pa mundim.

Depilimi me dyll eshte nga nga menyrat me natyrale dhe efektive për të kryer procesin e depilimit.

DYLL PER HEQJEN E QIMEVE – MAKINE PER DEPILIM ME DYLL

Nje nga metodat me te hershme edhe me efikase ka qene heqja e rrenjeve te qimeve. Fal kesaj makine per depilim me dyll qe  dyllin e shkrine shume shpejt ju do i hiqni me lehtesi qimet qe nuk doni qe t’ju duken me, si të mos ishin kurre aty edhe te keni nje lekure te paster e te bute.

makine me dyll per heqjen e qimeve bli online ne ibuy al

Nuk keni pse te shqetesoheni me per ditet tuaja ne plazh apo per shume fustanet e kendshme qe ju presin ne dollap per ti veshur. Zgjidhjen e keni gati ne iBuy.al.

 

E perbere nga materiali i plastikesABS i cili eshte eko-miqesor edhe i sigurte pa aroma jo te kendeshme dhe mbi te gjitha toksik.

Depilimi me dyll mund të largoje qimet e padeshiruara ne pjeset e krahut, kembes, sqetullave dhe ne zonen e bikinit shume shpejte e me nje lehtesi ne te cilen ju nuk do ndjeni asnje dhimbje.

Per nje lekure te bute dhe të paster me Makine per depilim me dyll!

Per nje lekure shumë të bute si nje femije i vogel edhe aspak me demtim ose te irrituar. Mjafton ta vendosni në lëkurë e me pas ta terhiqni ne menyre te kujdesshme.

Në një pasije kaq te thjeshte por funksionale, do te gjeni rehatine qe keni kerkuar per kaq shume gjate.

Ne kete pajisje keni nje pjese te tejdukshem per te pare gjendjen e shkrirjes se dyllit ne ene qe eshte e pa hapure per te.

Gjithashtu ju mund ta shoqeroni me vajin Aloe Vera te cilin e gjeni gjithashtu ne iBuy.al

SPECIFIKAT – DEPILIMI ME DYLLmakine me dyll per depilim bli online ne ibuy al

  • Ngrohje automatike e dyllit.
  • Lekure e bute dhe pa demtime.
  • E perbere nga material cilesor.
  • E lehte dhe praktike ne perdorim.

Porosit oniline ne iBuy.al

SKU: DSP F-70004 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine dylli

color

Rose

brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat