,

Makine Rroje per femra Finishing Touch | Laser Light


Informacione mbi produktin
 • Ne cast, heqje e qimeve pa dhimbje ne te gjitha llojet e lekrues.
 • Ideale per fytyren dhe bikinin, barkun, krahet dhe nen krahet, kembe dhe eshte e sigurte per te gjitha llojet dhe ngjyrat e lekures.
 • Jo me lekures se irrituar apo demtive nga shkulja e qimeve
 • E aprovuar nga dermatologet.
 • Laser Light
 • Auto start.

2,890 L

MAKINE RROJE PER FEMRA FINISHING TOUCH

Makine rroje per femra Finishing Touch

Informacione mbi produktin
 • Ne cast, heqje e qimeve pa dhimbje ne te gjitha llojet e lekrues.
 • Ideale per fytyren dhe bikinin, barkun, krahet dhe nen krahet, kembe dhe eshte e sigurte per te gjitha llojet dhe ngjyrat e lekures.
 • Jo me lekures se irrituar apo demtive nga shkulja e qimeve
 • E aprovuar nga dermatologet.
 • Laser Light
 • Auto start.
SKU: fmakine-rroje-per-femra-finishing-touch Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat