Grirese mishi-Stainless meat grinder

Te ndryshme

Materiali eshte i cilesise se larte

Funksional

Pastrohet lehtesisht

Teper praktik dhe i lehte

Kursen hapesiren tuaj

1,200L

GRIRESE MISHI-STAINLESS MEAT GRINDER

Makineri per coptimin e mishit i bere  nga çelik dhe inox i cili mund te shtype pjesen me te madhe te llojeve te mishit.

Tashme ju mund te copetoni mishin vete ne komoditetin e kuzhines tuaj qene nevoja per nje specialit.

Ne kete menyre ju do kurseni kohe dhe para.

Pajisja perdoret manulisht dhe eshte teper praktike dhe e lehte mund te transportohet lehtesisht dhe nuk ze shume vend ne kete menyre ju kursen juve hapesiren.

Perdoret lehtesisht mjafton te vendosni perberesit nga maja e makinerise dhe me pas duke rrotulluar manualisht dorezen mishi do te dal ne anen tjeter i copetuar.

Vjen e pajisur me tehe te forta, precize, me densitet te larte per te prere mishin e forte ne menyre me efikase.

Pajisja mund te ndahet lehtesisht, te lahet dhe pastrohet per te ndihmuar në zvogelimin dhe eleminimin e baktereve qe vijne nga ushqimi.

KARAKTERISTIKA

Materiali eshte i cilesise se larte.

Funksional.

Menyra e funksionimit: Manual.

Materiali i produktit: çelik dhe inox.

Pesha e paketimit: rreth 570g.Madhesia: 208 * 112 * 112 mm / 8,19 * 4,41 * 4,41 ” .

Pastrohet lehtesisht.

Teper praktik dhe i lehte.

Kursen hapesiren tuaj.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Grirese-mishi-Stainless-meat-grinder Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat