,

Makineri per Sushi | Japrak | Shitje Online

Te ndryshme

990L

MAKINERI PER SUSHI | JAPRAK

Makineri per Sushi | Japrak | Tirana

Makineri per sushi dhe japarak ndertuar nga materiale cilesore, materiale jo toksike, pa arome dhe te pademshem per trupin. Deshironi sushi te shendetshem apo japrak te shpejte pa u lodhur?

Kjo pajisje ju favorizon per te dyja keto kritere. Perdoret lehetsisht pa lodhje, mjafton te vendosni fleten ne rrotullen dhe me pas e terhqini pak me gishta. Me pas shtoni sasine qe deshironi per mbushjen e saj dhe shtypni leven perpara. Gjethja do te jete e mbushur, gati per t’u gatuar.
Ndertuar nga material i sigurte dhe i shendetshem per ushqimin. Nuk permban arome te keqe dhe pa permbajtje toksike. Eshte mjafte e lehte per te pergatitur ushqimin aty dhe po aq e lehte per ta pastruar makinerine. Ju do te merrni  sushi brenda disa minutave dhe mund ti shijoni ato ne menyren me te mire me familjaret tuaj.
Cilesimet Kryesore | Sushi Tirana
  • Ndertuar nga material i sigurte dhe i shendetshem.
  • Jo toksike, pa ere.
  • E lehte per te rrokullisur ushqimin dhe per ta pastruar me pas.
  • Pergatitje e sushit dhe e japrakeve brenda disa minutash.
  • Eshte e pershtatshme per perime, mish, petezim etj.
  • Pajsije perfekte per mbushjen e mishit  brenda gjetheve te rrushit ose lakres.
  • I pershtatshem per festa familjare.
Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: makineri-per-japrak Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makineri per Sushi

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat