,

Marres audio Earldom ET M6 – Aux 3.5mm receiver

earldom

1,200L

MARRES AUDIO EARLDOM ET M6

Marres audio Earldom ET M6 per te marre muzike nga nje telefon celular ose pajisje tjeter muzike me Bluetooth.

Mund te perdoret per pothuajse te gjithe marresit audio me priza hyrese, perfshire pajisjet automobilistike.

Ju mund te merrni muzike nga smartphone juaj dhe MP3 ne sistemin e zerit te shtepise ose makines.

Shijoni muziken e preferuar ne makine, thirrje telefonike, perdorimin e smartphone mes thirrjeve audio ndersa udhetoni.

Shtypni butonin per te degjuar muzike, per te shijuar muziken ne telefon apo edhe per te luajtur radio.

Me nje mikrofon te integruar per anulim te zhurmes, vetem nje buton do tju mundesoje te kaloni nga muzika ne thirrje telefonike.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: e-56789012 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

earldom

color

Black

LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat