Transmetues dhe marres audio me Bluetooth M166

Te ndryshme

Trasmetues dhe marres audio Bluetooth

Wireless audio receiver

Konsum i ulet i energjise dhe performance e larte

900L

TRANSMETUES DHE MARRES AUDIO ME BLUETOOTH M166

Marres audio dhe trasmetues Dongle Bluetooth i cili do t’ju ndihmoje te shmangni rremujen qe krijojne zakonisht fishat duke funksionuar me ane te lidhjes me pajisje Bluetooth.

Punon pa fisha , me ane te Bluetooth dhe Wireless ne vend te pajisjeve tradicionale me kabllo.

Me versionin e Bluetooth 5.0, konsum te ulet te energjise dhe performancën e mire , distanca e lidhjes  me pajisjet e tjera eshte me e gjate.

Plug dhe play, nuk ka nevoje per instalime te veshtira apo pajisje shtese.

Me modalitetin e  transmetuesit: transmeton pa kabuj audion nga televizori juaj, Sistemi Homestereo ose CD player në kufjet ose bokset tuaj Bluetooth.

Modaliteti i marresit transmeton pa fisha  audio nga telefoni, tableti ose kompjuteri juaj në stereo, bokse ose kufje me fishe.

Perdoret gjeresisht ne kompjuterin tuaj, laptop, TV, sistem stereo në shtëpi, kufje, smartphone, Mp3 player, CD player, etj.

Marresi  punon me nje kabell audio 3.5 mm me të cilën  lidh pershtatesin Bluetooth me pajisjen audio.

Karakteristika

Teknologjia Bluetooth 5.0, A2DP, AVRCP

Diapazoni maksimal i transmetimit: Deri në 10m

Sistemi i mbështetjes: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Modaliteti i transmetuesit: Drita e kuqe LED

Modaliteti i marrësit: Dritë blu LED


Blerje online ne dyqanin me te madh iBuy.al

SKU: Transmetues-dhe-marres-audio Kategori: Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat