Mashe Portative – DSP 20133

DSP

4,900L

MASHE PORTATIVE – DSP 20133

Kreher elektrik rrotullues pa kabell, per floke me onde dhe kacurrela ne pak minuta.

Model inovativ, me material aliazhi qe siguron nxehtesine e duhur ne shume pak sekonda.

Perbere me pjese qeramike 19 mm per onde natyrale dhe nje look perfekt.

Tre nivele të nxehtësisë: 160 ° C, 180 ° C dhe 200 ° C. Gradojeni sipas deshires dhe krijoni onde te lehta apo te theksuara.

Me ekran LCD ku mund te shihni qartesisht temepraturen e mashes dhe butona per ndezjen dhe nderrimin e temperatures.

Bateri e integruar jon litium me kapacitet të lartë dhe funksion pa kabell.

Projektuar me izolim  ndaj nxehjes per te qene gjithmone te sigurt ndaj nxehjes apo djegieve.

Ka dizajn praktik dhe shume komod, te cilin mund ta merrni me vete kudo.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 20902803 Kategori:
brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat