,

Maske mbrojtese kunder Covid 19 – Disposable Mask

Te ndryshme

  • Ideale per ruajtjen nga viruset edhe bakteret.
  • Mban te sigurt shendetin tuaj.
  • Per perdorim personal edhe profesional.
  • Mund te perdoren nga te gjithe.
  • Nuk veshtiresojne frymarrjen.

250 L

MASKE MBROJTESE KUNDER COVID 19 

Virusi Covid 19 tashme eshte bere shume normal ne jeten tone te perditshme dhe duket sikur nuk do te zhduket per nje kohe shume te gjate. Nuk eshte normale vetem fakti qe ne te harrojme te vetembrohemi edhe te kujdesemi edhe per ata qe na rrethojne duke marre te gjitha masat mbrojtese per veten tone.

Maska mbrojtese nuk duhet te mungoje kurrsesi, madje ajo tashme pa asnje hezitim mund te thuhet qe eshte bere nje aksesor i pandashem , te cilen duhet ta perdorim patjeter kur udhetojme, kur jemi me grumbull njerez, ne vende te mbyllura etj.

MASKE KUNDER COVID 19 | DISPOSABLE MASK 

Maska mbrojtese  parandalon te gjithe ndotesit te cilet ndodhen ne ajer po ne nuk jemi ne gjendje qe t’i shohimme sy te lire.

Ajo ka per qellim te ndaloje trasmetimin e sekrecioneve te frymemarrjes, peshtymes edhe sekrecioneve te hundes nga nje person tek tjetri.

Ajo permban tre shtresa ne menyre qe te siguroje mbrojtjen absolute tuajen por edhe te atyre qe jane afer jush.

Pëlhura e brendshme lejon qarkullimin e ajrit edhe brneda maskes keshtu qe ju nuk do te hasni asnje veshtiresi ne frymemarrje.

Ka gjithashtu edhe nje shtrese tjeter e cila perdoret si filter ose me sakte ka funksionin e tij dhe nje pelhure te jashtme hidrofobe.

Maska eshte shume praktike ne perdorim pasi ju mund ta hiqni edhe ta vendosni me nje lehtesi te jashtezakonshme.

SPECIFIKATmachimpex disposable respirators ibuy al

Maske mbrojtese kunder Covid 19.

Shume funksionale ne perdorim.

Pengon transmetimin e viruse apo baktereve te nbdryshme nga nje person tek tjetri.

Idale per ambiente te mbyllura, me grumbull te madh njerezish etj.

Nuk pengojne frymarrjen.

Jane shume te lehta ne peshe edhe nuk shaktojne bezdisje.

Nuk e irritojne lekuren apo te krijojne alergji te ndryshme.

Te perbera me 3 shtresa.

Bli Online ne Dyqanin me te madh tregtar | iBuy.al

SKU: maske-mbrojtese Kategori: ,
Pesha 0.4 kg
color

Blue

LLoji

Maska kunder Covid 19

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat