Mbajtes celulari per biciklete XO C51

XO

900L

MBAJTES CELULARI PER BICIKLETE XO C51

Mbajtes celulari per biciklete XO C51 eshte aksesori me praktik per funksionimin e rehatshem dhe te sigurt te smartphone gjate udhetimit.

Ky mbajtes fiksohet ne timonin e bicikletes ose motocikletes me nje montim te lehte universal.

Mekanizmi i pajisjes mban cdo smartphone modern me gjeresi 60 – 90 mm.

Karakteristika

  • Marka: XO
  • Modeli: C51
  • Materiali: ABS plastike
  • Montimi: Kapje ne timon
  • I rregullueshem nga 4 ne 5.5 inç i ekranit

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: H-56789025 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

color

Black

brands

XO

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat