, ,

Biciklete me kater rrota per femije ne shitje

johny star

8,000L9,000L

BICIKLETE ME KATER RROTA PER FEMIJE

Biciklete per femije e pajisur me kater rrota dhe me nje kosh ne pjesen e perparme, per te mare cdo gje qe femijes i duhet .

Kjo biciklete ka material cilesore dhe eshte nje mjet i sigurt per te vegjlit.

Ka nje dizajn te bukur me ngjyra te ndryshme.

Bicikleta me kosh do te kthehet ne mjetin e preferuar argetues te femijes tuaj.


Mund ta blini online ne iBuy.al  

SKU: biciklete-femijesh-johny-star Kategori: , ,
Pesha4 g/kg
brands

johny star

LLoji

12 Inch, 14 Inch, 16 Inch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat