,

Biciklete per djem edhe vajza me madhesi 18 inch – Superstar


Bicikleta Superstar me nje madhesi 18 inch eshte teper e lehte dhe komforte. Perdoret lehtesishte nga cdo femije pasi ka nje stukture ergonomike te forte dh rezistente.

10,000L

BICIKLETE PER DJEM DHE VAJZA ME MADHESI 18 INCH- SUPERSTAR

Bicikleta me madhesi 18 inch eshte dizejnuar per djem edhe vajza. Kjo biciklete eshte komforte dhe e teper e lehte.

Fale stuktures se gjere te gomave e ben me te sigurt dhe me te qendrueshem per te gjithe femijet.

Kko biciklete Superstar nje material aliazhi celiku te forte dhe rezistente ndaj demtimeve.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Q-6213114 Kategori: ,
Pesha2.7 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat