,

Smartwatch per femije me figura vizatimore

Te ndryshme

4,490L

SMARTWATCH PER FEMIJE ME FIGURA VIZATIMORE

Smartwatch per femije jo vetem me nje pamje terheqese me figura vizatimore, por edhe shume funksionale.

Me opsione te larmishme si thirrje telefonike, butoni SOS, GPS Tracker, kamer HD do te behet e preferuara e femijeve tuaj.

Bateria e saj jetegjate mundeson deri ne 15 dite gatishmeri, per te qene gjithmone te lidhur me femijet.

Bere nga materiale silikoni rezistente dhe antibakteriale, te sigurta per lekuren e vogelusheve.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: 21211114 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu, Green, Pink

LLoji

Ore me alarm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat