,

Biciklete me madhesi 20 inch XStyle – ne shitje online

XSTYLE

Bicikleta me madhesi 20 inch eshte e shpejtes dhe e sigurt ne perdorim. Ka nje strukture metali te forte dhe te qendrueshme . Eshte e lehte ne perdorim edhe ne terrene te veshtira.

18,000L

BICIKLETE ME MADHESI 20 INCH XSTYLE NE SHITJE ONLINE

Biciklete me madhesi 20 inch XStyle eshte e dizejnuar per terrene te veshtira dhe ofron nje shpejtesi te larte.

Fale rrotave me madhesi te madhe kjo biciklete eshte e lehte ne perdorim dhe nuk krijon sforcifim fizik.

Materiali i saj eshte nje strukture metalike e qendrueshme dhe teper rezistente.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-6213102 Kategori: ,
Pesha5 g/kg
brands

XSTYLE

color

Black

LLoji

Biciklete

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat