,

Mbajtes letrash higjienike – Kuti multifunksionale per letrat

Biaspo

  • Mbajtes letrash higjienike.
  • Ideaur per kuzhine edhe tualetin tuaj.
  • Material plastik shume i forte edhe i qendrueshem.
  • Jetegjatesi perdorimi.
  • Instalim i thjeshte pa krijuar demtime ne mur.

1,490L

MBAJTES LETRASH HIGJIENIKE

Mbajtes letrash higjienike e cila eshte funksionale edhe praktike ne perdorimin e saj edhe ne rolin qe kryen ne banesen tuaj.

Nese deshironi komoditetin ne shtepine tuaj, duhet qe te zgjidhni edhe mjete qe ua mundesojne kete.

Ky mbajtes eshte shume rezistent ndaj mjedisit dhe ndaj nuk pershkruhet nga uji.

Perbehet nga materiale teper cilesore dhe shume te qendrueshme.

Vendoset ne cdo cep te baneses tuaj ku juve u duhet per nje perdorim sa me praktik.

KUTI MBAJTESE PER LETRAT BAISPO

Kjo kuti eshte nje aksesor shume i mire per t’u vendosur ne kuzhinen apo tualetin tuaj.

Ajo ju ndihmon te mos i shperdoroni letrat tuaja higjenike.

Eshte e ndertuaR me bombol me vrimë nxjerrëse me dy shtresa.

Instalimi i saj behet pa shpime, keshtu ju nuk keni pse te beni dëmtime në mur.

Dalja e saj e dyfishtë behet per një larmi stilesh.

Kjo mbajtese ka nje dritare transparente, ne te cilen ju mund te shihni sasine e mbetur e letrës.

Perfekte per te mos shepnzuar kohe dhe rremuje.mbajtese letrash higjenike blerje online iBuy al

SPECIFIKAT

Gjendet ne ngjyren: blu

Permasat : 17.3×13.4×14.3cm

Sirtari i mbajteses 17.3×13.4×18.7cm

Material plastike i cili nuk depertohet nga uji.

Lehtesi optimale ne perdorim.

 

 

 

 


Bli Online ne iBuy.al  | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi!

SKU: mbajtes-letre-multifunksional Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Biaspo

color

Blue

LLoji

Mbajtese per letren e kuzhines

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat