,

Mbajtese celulari per makine Remax | Ne shitje online

Remax

800L

Mbajtese celulari per makine Remax | RM C06

Mbajtese celulari per makine Remax | Ne shitje online

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Rrotullim 360 grade.
Mbeshtetje silikoni per mbrojtje te pajisjeve tuaja.
 
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RM-C06
Materiali | ABS, PC, Silikon
Gjeresia e kapeses | 50-85mm
SKU: mbajtese-celulari-per-makien Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat