,

Mbajtese celulari Remax per makine | Phone Holder

Remax

800L

Mbajtese celulari Remax per makine RM C24

Mbajtese celulari Remax per makine | Phone Holder

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Rrotullim 360 grade.
Mbeshtetje silikoni per mbrojtje te pajisjeve tuaja.
Pozicionohet te grilat e ventilatorit.
 
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RM-C24
Materiali | ABS, PC, Silikon
Dimensionet | 6.7*9.5*9.5
Pesha | 44.85g
E pershtatshme per pajisjet me permase 3 deri ne 6 inch.
SKU: mbajtese-celulari-remax-rm-c24 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat