, ,

Mbajtese magnetike per ne makine Baseus

Baseus

1,200L

MBAJTESE MAGNETIKE PER NE MAKINE BASEUS

Kjo mbajtese magnetike per makine eshte perfekte dhe me madhesi kompakte.

Eshte e bere nga material aliazh alumini, me rezistence te forte ndaj konsumit dhe qendrueshmeri te larte.

Ju jep nje pamje te mire te perdorimit te telefonit tuaj si GPS, video, lojera etj.

Mbajtesja nuk le gjurme ne vendin ku e keni vendosur ne makine. Fusha magnetike  nuk do te ndikoje kurre ne sinjalin celular.

Instalim i thjeshte dhe i lehte per t’u perdorur.

Permasat e tij jane shume praktike per ne makine 4.20 x 3.70 x 0.50 cm / 1.65 x 1.46 x 0.2 inc.

Mund te rregullohet lehtesisht dhe eshte ideal ne kroskot dhe ne xham.


Bli online dhe sigurt iBuy.al

SKU: mbajtese-magnetike-makine-baseus Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat