,

Mbajtese Baseus per celularin ne makine | Magnetic Holder

Baseus

1,200L

Mbajtese Baseus| Magnetic Phone Holder

Mbajtese Baseus per celularin ne makine | Magnetic Phone Holder

Cilesimet Kryesore | 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
Mbani te sigurte telefonat tuaj.
Rrotullim 360 garde per t’u pershtatur ne cdo kend qe ju nevojitet.
Siperfaqe kontakti e bute e cila nuk e demton telefonin.
Nuk interferon valet e telefonit duke siguruar ne kete menyre komunikim te paster.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | Magnet, aliazh zinku, silikon, lekure
Dimensionet | 8*7*5cm
Ngjyre | E zeze
SKU: mbajtese-magnetike-per-telefonin-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat