,

Mbajtese magnetike universale Celulari Baseus | Phone Holder

Baseus

1,200L

Mbajtese magnetike Celulari Baseus Star Ring

Mbajtese magnetike universale Celulari Baseus | Phone Holder

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i rehatshem dhe kompakt.
  • Ndertuar me materiale cilezor dhe rezistente.
  • Mbani te sigurte telefonat tuaj.
  • Mund ta poziciononi ne grilat e ventilatorit te makines,
  • Rrotullim 360 grade.
  • Siperfaqe kontakti e bute per mbrojtje te smartphone-it tuaj.
 
Specifikimet  | Mbajtese celulari 
Marka | Baseus
Materiali | Magnet, alumin, silikon
Dimensionet | 3.6*4.1*3.6cm
Pesha | 45kg
Pershtatet per telefona 4-6.5 inch
SKU: mbajtese-telefoni-baseus-star-ring Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat