Mbajtese per femije me rripa shpine – Baby carriers

Te ndryshme

1,400L

MBAJTESE PER FEMIJE ME RRIPA

Mbajtese per femije me rripa shpine e rehatshme, fleksibel dhe ne mode per te mbajtur dhe kujdesur per femijen.

Ideale  vecanerisht kur shkoni ne pazar, ne pushime familjare ose kur beni shetitje.

E mbushur me sgungjer te bute lehteson peshen e shpatullave tuaja. Rripat e rregullueshem mund te pershtaten per t’iu pershtatur struktures se foshnjes tuaj.

Me tre menyra mbajtje perballe gjoksit, stilit te kangurit dhe menyres horizontale.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: s-98885 Kategori:
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Karroce per femije

brands

Te ndryshme

color

Blu, E kuqe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat