,

Mbajtese per telefon ne makine – Easy One Touch

Te ndryshme

Mbajtese telefoni per ne automjet

Instalohet lehte ne ventiluesin e makines

Me vete ngjitje e cila mund te ngjitet dhe ne xham

900L

MBAJTESE PER TELEFON NE AUTOMJET – EASY ONE TOUCH

Mbajtesja per telefon me praktike, e cila vendoset ne fletet e ventiluesit te makines.

Ndertim fleksibel me kllapa te zgjerueshme, te cilat hapen lehtesisht per tiu pershtatur madhesise se telefonit tuaj.

Kembe e rregullueshme e cila mund të levize  anash per te dhene mbeshtetje shtese per smartphone.

Vendosni ose hiqni telefonin nga mbajtesja ne sekonda, vetem duke shtypur krahet anesore.

Per lehtesi te shtuar, krahu rrotullohet ne nje hark 225° per te arritur kendin e deshiruar nga ju dhe duke permbushur keshtu perspektiven e plote te shikimit.

Kjo mbajtese per telefon mbron trupin e telefonit celular pa lene shenja ne pjesen e pasme te tij  dhe parandalon rënien e pajisjeve.

Fale dizenjos te tij me hapesire midis kembezave mbajtese te poshtme ju mund ta karikoni gjithashtu telefonin tuaj nderkohe qe eshte tek mbajtesja.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

SKU: Mbajtese-per-telefon-Easy-One-Touch Kategori: , Etiketa: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat