,

Mbajtese sportive telefoni krahu | Baseus Wrist Band

Baseus

1,490L

Mbajtese sportive telefoni krahu | Baseus Wrist Band

Mbajtese sportive telefoni krahu | Baseus Wrist Band

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i thjeshte dhe elegant.
  • Praktik per personat te cilet me aktivitete te ndryshme sportive. 
  • Shijoni muziken nderkohe qe vraponi dhe duart tuaja jane te lira.
  • Mund te perdorni telefonin tuaj pavarsisht se eshte brenda saj. 
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | LBMD-A09
E pershtatshme per telefona deri ne 5.0 inch
Material | Najloni
Ngjyra | E kuqe 
SKU: mbajtese-telefoni-sportive-baseus-wristband Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat