,

Mbajtese telefoni Awei per makine me karikues Wireless

Awei

2,500L

Mbajtese telefoni Awei me karikues Wireless

Mbajtese telefoni Awei per makine me karikues Wireless

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
E pershtatshme per pajisjet me ekran 4.7 deri 6.3inch.
Pozicionohet te grila e ventilatorit.
Karikon te gjitha pajisjet te cilat suportojne karikimin wireless.
 
Specifikimet  | 
Marka | Awei
Modeli | CX2
Materiali | PC, ABS
Hyrje | 5V/2A, 9V/2A
Dalje |  5V/1A, 9V/1.2A
Dimensonet | 100*100*90mm
SKU: mbajtese-telefoni-awei-me-karikues Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Awei

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat