,

Mbajtese telefoni elegante Baseus per makine

Baseus

1,700L

Mbajtese telefoni elegante Baseus per makine

Mbajtese telefoni elegante Baseus per makine

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Rrotullim 360 grade sipas kendit te pershtatshem per ju.
Pozicionohet te grilat e ventilatorit te makines.
Kapje e bute e cila nuk e demton makinen.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | ABS, xham, Aliazh alumini
SKU: mbajtese-elegante-telefoni-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat